SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ BANESEN ME QIRA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Madhësia :
55 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
131545
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira tek ambullanta ne bregun e diellit.
Banesa ka 55m2 dhe kati perdhes , dhe e gatshme per banim.

044 / 160 - 383 044 / 464 - 087
Viber : 00 377 44 464 087
Informata rreth publikuesit
Oni
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »