SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me Qira ne Mat 32 M2 - 40 M2 - 72 M2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:43
Madhësia :
72 m²
ID e produktit :
131579
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokal me Qira ne Mat - Kodi 0792

Lokacioni: Rruga Enver Maloku Kompleksi Tregtia

Siperfaqe: 72 m2 ( Lokali ka mundsin te ndahet ne 32 m2 dhe 40 m2 )

Kati 1

Lokali Posedon:

- Nxemjne Qendrore
- 2 Banjo
- 2 Hymje
- Parking para Objektit

- Lokali 72 m2 mund te ndahet ne 2 pjes me siperfaqe 32 m2 dhe 40 m2.

Çmimi:

- 72 M2 €600
- 40 M2 €400
- 32 M2 €250

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »