SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj katin e shtepis me qira te parku i qytetit.
Kategoria :
Postuar :
6 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
131589
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj katin e par me qira e mobuluar me dy dhoma fjetjes banjo,koridor garazh te parku i qytetit shtepia esht e re e izoluar dhe ka hymje te veqant pronari i shtepis gjindet jasht po keto dy jav gjindet ketu kati esht i ngjyrosur mir i paqt shiq po duket ne foto vetem familjar 150 euro qmimi i fundit per me shum kontakt:+37745644680 viber.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Korab
Prishtinë
045 644 680
Dodona [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »