SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtepia ne Qender te Ulqinit
Çmimi :
€239,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
612 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
131592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne qender te Ulqinit, me siperfaqe prej 450 m2, me objektin ndihmes ne rrugen "Vida Matanovic" nr 30. Me kopesht mediteran me siperfaqe prej 612m2, shume terasa dhe me pamje ne panorame nga deti-plazha dhe tere qytetin nga te gjitha terasat dhe dhomat.

Shtepia kryesore eshte me 3 etazha dhe ka me teper se 360m2, me 17 dhoma, 5 kuzhina dhe 8 banjo, e kthyer me te gjitha terasat dhe dhomat kah deti.

Ne etazhen e pare shtepia ka 7 dhoma dhe 2 banjo.
Ne etazhen e dyte ka 6 dhoma dhe 2 banjo.
Ne etazhen e trete, ka 4 apartmana te kompletuar me kuzhina dhe banjo.

Pran shtepise eshte objekti ndihmes me 2 etazha me gjithsej 90 m2, 4 dhoma me 4 lavamana dhe 2 banjo te vecanta dhe 2 hapsira. Ne njeren nga to ndodhet nje depozite e madhe me uje dhe hidrofor i cili eshte i lidhir ne rrjetin e ujesjellesit te shtepise, ashtu qe gjithmone ka uje sikur ne hotele edhe kur ka restrukcione te ujit nga rrjeti, cka do te thot se shtepia eshte e lidhir ne rrjetin urban te ujesjelles-kanalizimit dhe ka rrjetin e telefonit fiks.

Shtepia ndodhet ne trollin me sipefaqe prej 612 m2, me 5 trupa te medhnje te ullinjeve, bademit, ficave, mandarinave, hardhise se rrushit te kuq dhe luleve. Para shtepise ndodhet nje terase e madhe rreth 50m2, me mbulese te hardhise se rrushit te mbeshtetur ne konstukcion metalik, furra e druve e murosur per pjekurina, tushi, dhe kuzhine shtese verore. Rruga e asfaltuar te shpie deri te hyrja kryesore e shtepise ne qarkore, ndersa shkallet, deri te hyrja e vogel, nga qendra e qytetit te vjeter, ku jene te gjitha dyqanet, restoranet, bankat etj.

Bukurite natyrore dhe klima e nxehte e Ulqinit jane te njohura me me shume dite me djell ne tere vitin, me det te ngrohet, ndryshe nga pjest e tjera te detit Adriatik, me plazhe te ndryshme jashtezakonisht te bukura, unikate te detit Adriatik.

Nr. Tel & Viber - Kosove: +37744475578
Tel - Ulqin : +38269214591
Informata rreth publikuesit
Rrahmon
Besianë
+37744475578
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »