SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa(Shitet banesa te Bregu i Diellit 2)248/16
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:46
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
131596
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtine te Bregu i Diellit 2 perball banesave Standard kompleksi Dielli.

Banesa eshte ne katin e 1 me 99m2 me dy dhoma gjumi sallon kuzhine banjo terase.

Me dokumentacion te rregullt dhe pronar shqiptar.Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani “Agjensioni Ringa” dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 
Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »