SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR SHITJE - Banesë 2+1 e mobiluar - Cima
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
131602
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR SHITJE Banesë shumë e këndshme me pamje shumë të mirë në Fushë Kosovë afër shkollës "Mihal Grameno"

86m²│2 Dhoma gjumi│Mobiluar
▁▁▁
Banesa gjendet në katin e 7-të të një prej objekteve të Cima sh.p.k në rrugën Dardania në Fushë Kosovë afër shkollës përballë kishës si zonë e mbrojtur dhe ku nuk lejohen ndërtimet shumë katëshe duke bërë që pamja e banesës të jetë gjithmonë e papenguar.

Kjo banesë ka një sipërfaqe prej 86m² të shpërndarë në: Qëndrim ditor me Kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 2 Ballkone, Banjo, Koridor dhe Depo.

Ofrohet e mobiluar si në foto, me sistem të ngrohjes me rrymë dhe mundësi alternative me kamin; kulmi mbi banesë është jo i rrafshtë duke e bërë më të sigurtë dhe më komod.

Çmimi total 56'000€

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #shitje #banese #fushekosove
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »