SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa e re me qera ne Qender
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
131636
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen e re dhe te mobiluar me qera ne qender te Prishtines te Sllovenia Sport, mrapa Hotel Sirius banesa leshohet vetem per familjar dhe ne afat te gjate. Ndertes e re ne katin e 4, ka ashensor dhe hyrje ne objekt me kartel
Banesa posedon:
- sallon dhe kuzhine ,
- dhome gjumi ,
- shpajz
- banjo dhe
- ballkon
Qmim 300euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »