SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira te Qafa _ 3 dhoma gjumi
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
95 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
131643
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne lagjen Qafa,mobiluar ne teresi, ngrohje qendrore
banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- korridor
- banjo
cmimi 300 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »