SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Gansonjere me qira te fak. ILIRIA- Bregu i Diellit
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
31 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
ID e produktit :
131665
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Gansonjera eshte ne kuader te shtepise po ka hyrjen e veqant.
Eshte dhoma, kuzhine e vogel dhe banjo.
Shpenzimet e Ujit dhe berlloguy nuk paguhen.
Paguhet vetem rruma
Informata rreth publikuesit
AFERDITA
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »