SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Bregun e Diellit
Çmimi :
€280.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:01
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
131669
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa ne lagjen Bregu i Diellit. Banesa eshte afer postes se vogel dhe ka 75 m². Banesa gjendet ne katin e I-re, eshte shume e pershtatshme per zyre, por gjithashtu edhe per familjar. Banesa eshte e paisur me nxemje qendrore. Parking ka te mjaftushem dhe eshte zone mjaft e qete.
Banesa eshte komplet e renovuar!

Renditja:
Sallon me kuzhin
1 Dhome gjumi
Banjo
Ballkon

Çmimi: 280€

Kontakti
Real Estate Imobanimi
tel: 045 951 358
Viber: 049 882 380
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Imobanimi
Prishtinë
045 951 358
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »