SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Apartament 1+1+bllk, Mali i Robit, 450 eur m/2
Çmimi :
€34,650.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
131674
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament tek Mali i Robit, nje nder pak zonat bregdetare te qeta dhe me gjelbrim. Eshte i tipit 1+1 dhoma + ballkon, me hipoteke, i pajisur me kondicioner, gjys i mobiluar. 200 metra nga plazhi
Informata rreth publikuesit
Kris
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »