SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESA ME QERA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
131702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa me qera

Leshohet banesa me qera, sallon me kuzhine dhe nje dhome gjumi.
Banesa eshte e mobiluar.
Banesa gjendet ne qender te qytetit.

Cmimi I volitshem.

Per info tjera:
+377 44 945 139 & +377 44 827 879
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »