SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira. Bregu i Diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak
ID e produktit :
131708
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen 84m2 ne lagjen Bregu i Diellit perball furres "Qerimi 1",banesa ka afer shkollen fillore "Ismail Qemali". Banesa eshte ne gjendje shume te mire. ka nxemje qendrore te qytetin,hapesir te mjaftueshme per parking dhe qasje shume te lehte ne rruget kryesore.Kati i 3te, ka ashenor i cili funksionon 24h furnizimi me uje 24h.
Informata rreth publikuesit
Premton
Prishtinë
044500456
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »