SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Prishtinë, Qafë | M1
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 11:36
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
54 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
131711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Prishtinë, Qafë rr. UÇK-së te kafet e vogla, kati i IV-të, 54m2.
Renditja: Sallon me kuzhinë, nje dhomë fjetje, koridor, banjo dhe ballkon.
Ndertim i vjeter, e renovuar dhe e mobiluar komplet.
Dokumentacioni ne rregull, banesa posedon fletë poseduse.
Çmimi: 65000€ i diskutushem

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »