SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne lagjen Qendresa -Veterrnik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
370 m²
ID e produktit :
131712
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia dyshe ne lagjen Veterrnik-Lagjen Qendresa me 4 ari trull ka 24 or pa nderprer uj(uj usjellsit dhe bunar) ka nxemje e cila perdoret me pelet qymyr dhe dru si dhe kazani me uj 300 litra afer stufes per nxemje gjat dimrit , ka wifi , oborri ka 30 pisha ,pem te reja dhe oborri i rregulluar sipas standarteve.Shtepia dyshe eshte pa kulm ne menyr qe pjesa pa kulm shfrytzohet per me nejt gjat veres ka dy parkingje per automjete bunar me 12m uj qe eshte i lidhur me Ujsjelles ,shtepia dyshe eshte dy kateshe kati i dyt ka 3 dhoma per fjetje nje dhom pune ni banjo dhe koridorin,kati i par ka dhomen e pritjes kuzhinen nje dhom te fjetjes shpajzin dhe banjon .Te dy hyrjet kan stilin e dritareve te hapur amerikane qmimi per te eshte ne baz te marrveshjes.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albin
+37744141955
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »