SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 3 Banesa ne Fush Kosov - Kodi 0795
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:58
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
131720
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 3 Banesa ne Fushe Kosov - Kodi 0795

Lokacioni: te Mobileria Mobin afer Shk.F. Mihal Gramino ne rrug kryesore

Siperfaqet:

- 60 M2 - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon
- 66 M2 - Dhom Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Ballkon
- 96 M2 - 2 Dhoma Gjumit - Sallon me Kuzhin - Banjo - Wc - Ballkon

- Banesat gjinden ne Katin e 8

Objekti Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Oxhak
- 2 Lifta
- Uj 24 H
- Parking para Objektit dhe nentoksor
- Gjelbrim dhe kend per femij
- Leje ndertimi ( Nr i Lejes - 22/2015 )

- Mundesi Blerje me Keste Mareveshje me Kompanin Ndertimore

Çmimi €500 m2

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »