SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Mati 1
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:19
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
131723
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne Mati 1, mobiluar , komode, 70m2 kati i dyte banesat e Tregtise
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- banjo
- ballkon
- koridor
Qmim 230euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 0 01 9 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »