SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tirane, shes apartament 2+1, 80 m² ne Rezidenca Alba , prane 21 Dhjetorit
Çmimi :
€65,600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:46
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
131750
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Alba

Apartamenti perbehet nga 2 dhome gjumi , soxhorno , me dalje ne ballkon tualet me dritare, i gjithe orientimi i apartamnetit eshte jug, ndodhet ne kati i 5 Banim . Apartamenti ka siperfaqe 80 m² dhe ndodhe ne Rezidencen Alba ndertuar nga Firma prestigjoze Edil Al ku dhuron cilesi dhe siguri per familjen tuaj .
Rezidenca ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit

MUNDESI KREDITIMI DERI NE 70 % TE VLERES !

Cmimi nga 68.000 euro , behet 65.600 euro
PAGUAJ 30% TE VLERES , DIFERENCEN ME KESTE PER 2 VJET


Per me shume informacion 069 4017175

Cel. : 0694017175
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »