SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tirane, shes apartament 3+1, 156.1 m² ne Rezidenca Alba , prane 21 Dhjetorit
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
160 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
131753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 3+1 tek Rezidenca Alba
Apartamenti perbehet nga 2 dhome gjumi , soxhorno dhe kuzhina e ndare nga pjesa e ndjenes , me dalje ne ballkon tualet me dritare, orientim nga 3 anaet e diellit ( lindje -jug-veri , ndodhet ne kati i 5 Banim . Apartamenti ka siperfaqe 156.1 m² dhe ndodhe ne Rezidencen Alba ndertuar nga Firma prestigjoze Edil Al ku dhuron cilesi dhe siguri per familjen tuaj .
Rezidenca ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit


CMIMI OFERTE 135,000 EURO


MUNDESI KREDITIMI DERI NE 70 % TE VLERES !
Per me shume informacion 069 4017175
Cel. : 0694017175
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Te Muzeu [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »