SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA DRAGODAN
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:55
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
ID e produktit :
131754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Dragodan ( banesat e Tregtisë , komuna e re ) , kati : tretë ( III ) .
Banesa posedon : Një dhomë gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkoni .
Çmimi : I diskutueshëm.
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate,info 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »