SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në "Lagjen e Muhaxherëve”
Çmimi :
€65,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
131761
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në "Lagjen e Muhaxherëve”

Posedon:

• 80 m2,
• Kati 5,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallonë me kuzhinë,
• Banjo,
• Koridor,
• Terasë,

E renovuar dhe mobiluar, Çmimi 65.000Є.

Për më shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. +37744/49/118-380 viber, +37744/49/260-075 viber, +37745/888-488 viber, 038/241-999.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »