SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:02
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
131762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin : Fushë Kosovë, kati : Shtatë ( VII ),sipërfaqja : 82 m2.
Banesa posedon : Dy dhoma gjumi , sallon me kuzhinë, banjo, koridor , shpajz dhe ballkon .
E mobiluar .
Çmimi : 450€ m²
Tel : 044 300 089
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »