SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia 500m2, me 4.5 ari oborr ne Bregun e Diellit.
Çmimi :
€1,900.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
500 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
131775
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia 500m2, me 4.5 ari oborr ne Bregun e Diellit.
Shtepia eshte dy kateshe dhe nenkulmi, ka dhome te madhe dite, kuzhine, 5 dhoma te gjumit, nenkolmi, 3 garazha dhe podrumi.
Shtepia eshte komplet e mobiluar me mobile luksoze, nxemjea eshte qendrore me pelet.
Çmimi i qirase eshte 1900euro i negociueshem.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550 /
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »