SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia + 10 ari truall në Fshatin Zhabar të Mitrovicës
Çmimi :
€79,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
131779
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia është 3 katëshe

Kati I: Garazhë dhe Podrum
Kati II: Koridor, Sallon, Kuzhina e ndarë
WC, Shpajz, Ballkon
Kati III: Tri dhoma të fjetjes, Ballkon, Banjo
+ Oborri me 10 ari truall

Shtëpia gjindet ne Fshatin Zhabar të Mitrovicës (vetëm 2km larg nga Stacioni i Autobusëve të Mitrovicës)

Numrat Kontaktues:

Tel.: +386 49 32 55 65
VIber +49 1511 79 777 28


Pronar: Nazif Igrishta
Informata rreth publikuesit
Egzon
Prishtinë
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »