SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa leshohet me qera ne bregu i diellit mati 1 lagja dafina
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
131794
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa ka 2 dhoma te gjumit, 2 banjo, kuzhine, salon, teras, garazh, bodrum..

Banesa eshte e mobiluar dhe moderne.
Informata rreth publikuesit
dafina
Prishtinë
044676551
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »