SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 142m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
4 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
142 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
131796
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa 142m2

3dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine.
Dy banjo, shpajz dhe dy ballkone.
Banesa eshte ne katin -VI-
Banesa posedon ashensorin dhe ka pamje te mire.
Banesa gjendet afer Ital Petrol (IP) apo afer shkolles Don Bosko - Gjilan

Cmimi sipas marreveshjes.

Per informata shtese:
+377 44 945 139 & +377 44 827 879
ecostandard@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
ECO STANDARD
Gjilan
044 945 139
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »