SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera perball Salles 1 Tetori
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Madhësia :
430 m²
ID e produktit :
131798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshoj lokal me qera perball Salles 1 Tetori te OSBE-ja e re. Lokali ka 430 m2 dhe eshte ne gjendje te re, posedon 2 WC, 2 Banjo.Pres thirrje seriozeKontakt: 044185532 ose 045827006

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhafer
Prishtinë
044185532
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »