SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë PENT HOUSE me qira në Dragodan-Arbëri
Çmimi :
€1,600.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
330 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
131816
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira PENT HOUSE 330m2 me qira në Dragodan-Arbëri. Banesa gjendet në lagjen Dragodan ndërtes eTREGTISE, ka gjithsej 230m2 banim si dhe 100m2 Terasë me pamje shumë të bukur kah qyteti, teresishte e mobiluar ka kushte shumë të mira për jetesë si dhe është në katin e VIII-të.
Banesa gjithashtu ka edhe sistemin e klimatizimit si dhe ventilimit në çdo dhomë, e që mund të kontrollohet për secilën dhomë veçant
Banesa posedon:
- Sallon me dy ambiente
- Dhoma gjumi (2 master bedroom)
- Dhomë pune
- Kuzhinë me trepezari
- Banjo (2 në master bedroom)
- 2 Ballkona
- Terasë 100m2 (me jakuzzi)
- Shpajz
- WC
- Garazhë

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »