SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne Dragodan/ Arberi
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
131817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira, te VIP TREGTIA tek Komuna e Re, 62m2 , kati i 3 banes e re, komplet e mobiluar, ka lift, parking
Banesa posedon:
- 1 dhome
- Banjo
- Ballkon
- koridor
- sallon dhe kuzhine

Kontakt_whatsApp_viber;
045/ 19 00 19 &045/ 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »