SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PËR QIRA - Banesë 2+1 e mobiluar - Prishtina Stars Emshir
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pishinë, Kopsht, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
131832
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet PËR #QIRA Banesë 2+1 e mobiluar tek Prishtina Stars Emshir

84.5m²│2 Dhoma gjumi│Kati 1│Mobiluar
▁▁▁
Banesa gjendet në katin e 1-rë të bllokut C në kompleksin Prishtina Stars në Emshir. Përfshin 84.5m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me Kuzhinë, 2 Dhoma Gjumi, 1 Banjo, Koridor dhe Depo.

Banesa ofrohet e gjitha e mobiluar si dhe me të gjitha gjërat e nevojshme për jetë sa më komode që janë vendosur pas fotografimit.

Kompleksi Prishtina Stars Emshir ofron komoditet dhe siguri të lartë për të gjithë banorët. Hyrje e kontrolluar, Sigurim 24h, Parking rrugor dhe nëntokësor, mirëmbajtje të oborrit dhe hapësirave brenda objektit, Ujë 24h, Pishinë, 2 Ashensor etj.

Çmimi 450€/muaj

Për më shumë informata:

✆ 049 15 16 17
✆ 044 15 16 17 [+Viber]
✉ info@kompas-ks.com
🌐 www.kompas-ks.com 

Kompas Patundshmëri

#kompas #qira #banese #mobiluar #emshir #PrishtinaStars
Informata rreth publikuesit
Kompas Patundshmëri
Prishtinë
044/049 151617
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »