SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA ME QIRA PARKU I QYTETIT
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
ID e produktit :
131846
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Parku i qytetit , kati : Dytë ( II ) .
Banesa posedon : Tri dhoma gjumi , salloni me kuzhinë , koridori , banjo dhe ballkoni .
Çmimi : 330 €
Tel : 044 361 782
Tel : 049 349 305
Për qdo informatë shtesë vizitoni www.vrestate.info/ 
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »