SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agency Home VIP Shet 8ari vetem 25 mij Euro ne Bjelo polje Kk Pej Shesim urgjent Trollin ne vendin e qujtur Bjelo polje
Çmimi :
€25,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Tetor
Madhësia :
8 m²
ID e produktit :
131876
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agency Home VIP
Shet 8ari vetem 25 mij Euro ne Bjelo polje Kk Pej
Shesim urgjent Trollin ne vendin e qujtur Bjelo polje qe ka nje ifrastruktur te plot
Trolli posedon Uj
Trolli posedon Rrym
Trolli posedon Kanlizim
Trolli posedon kabllovik
Trolli posedon dukumetacjon 1/1
Trolli ka leje ndertimi
Trollli perkthehet me nje her me dukumetacjon kompletuar te Noteri mbrenda pak min behet perkthimi
Andaj ju qe deshironi nje troll te lir e kompletuar urdheroni
Trolli ka nje pamje shum bukur nga qyteti
Trolli nodhet ne nje pozit ku ajri esht 100% i paster
Trolli ka afer qytetin
Trolli ka afer pyllin
Trolli nodhet ne ku esht e rrethur me natyr e mepamje shum piktureske
andja mos hezitoni na kontaktoni sa me par .
Na Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp
Na Kontaktoni ne nr e Tel.+37744699964 Ne 24/or Online .
Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo
Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi
Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com
Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP.
Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale
sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »