SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banesë luksoze me qira në Lagje Spitalit | M1
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:50
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
180 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
131879
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa super-Luksoze ne Prishtinë, lagjen e Spitalit, kati i VII-të.
Banesa ka siperfqe 160m2 me pamje nga Jugu dhe me kete renditje: Sallon me kuzhinë, 2 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe teras te gjerë.
Banesa eshte ndertim i ri e mobiluar dhe dizajnuar me stil modern dhe luksoz.
Banesa ka ngrohje qendrore me rrymë (lift, uje, rrymë 24h)
Çmimi: 800€/muaj

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »