SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet ambient biznesi me qira
Çmimi :
€248.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
131907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Me nje projekt unik ne dyqane, depo dhe poste parkimi dhe me pervoje ne manaxhimin dhe projektimin e tyre, Kontakt sjell cilesine e ambienteve ndihmese per banim dhe biznes.

Eksperienca na ka mësuar që përmes angazhimit të specialistëve të kualifikuar në kombinim me teknologjitë dhe materialet moderne në ndërtim, të mund të realizojmë ambiente cilësore dhe të rehatshme.
Informata rreth publikuesit
Ester
0698360268
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »