SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë - Zyre me qira në Ulpianë | M1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
131908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në Lagjen Ulpiana perball AAK-së, kati i II-të.
Renditja: Sallon me kuzhinë, dy dhomë te fjetjes, koridor, banjo dhe 2 ballkona.
Ndertim i vjeter e pamobiluar me tri hapsira per zyre.
Çmimi: 300€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »