SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet me qira shtepia ne qender te Prishtines, me siperfaqe prej 85 m2.
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
85 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
131924
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira shtepia ne qender te Prishtines, me siperfaqe prej 85 m2.
Shtepia ka dhomen e dites, dy dhoma te fjetjes, kuzhinen me trapezari, banjon, terasen dhe oborrin e rregulluar.
Shtepia eshte e mobiluar, ka ngrohje qendrore me rryme.

Qiraja eshte 700 euro/muaj.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni Millennium
Prishtinë
044/049 172 136
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »