SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me Qira në Aktash, Bregu i Diellit | M1
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:22
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
131932
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira në lagjen Bregu i Diellit (Aktash ), Rr."Hajrulla Avdullahi",, kati i IV-rë, 87m2.
Renditja: Sallon me Kuzhine, 2 dhoma te fjetjes,koridor, shpajz banjo dhe ballkon. E mobiluar komplet.
Banesa ka gjithashtu: Kondicioner, uje dhe rryme 24h.
Çmimi: 350€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »