SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa me qira ne Afersi te Komunes moderne.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
ID e produktit :
131958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet Banesa me qira ne Arberi afer Komunes ne katin e 5-t 96m2 e mobilume me sende treja dhe e renovume e gatshme per banim renditja Dy dhoma gjumi Sallon te hapur me Kuzhin wc , banjo , ballkon , garazhd parking qmimi 500. 049899002 045799979

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Future Invest
Prishtinë
045799979
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »