SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne qender te Prishtines 92m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
132000
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen ne qender te Prishtines rruga Robert Doll, perball Sach Caffe dhe banesave te santea, semaforat e dyte. Banesa ndodhet ne katin e tret eshte 92m2. Posedon 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhinen e ndame, 1 ballkon, shpajz, banjo te madhe dhe toalet. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin +386 49 854 445 mund te me kontaktoni ne Viber dhe Whatsapp.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prishtinë
045911488
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »