SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tirane, SHES APARTAMENT 2+1, Rezidenca Alba
Çmimi :
€79,500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:46
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
97 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132001
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Alba

Apartamenti perbehet nga 2 dhome gjumi , soxhorno dhe kuzhina e ndare nga pjesa e ndjenes , me dalje ne ballkon tualet me dritare, orientim nga lindja kati i 4 Banim . Apartamenti ka siperfaqe 96.9m² dhe ndodhet ne katin e dyte ne Rezidencen Alba ndertuar nga firma prestigjoze Edil Al ku dhuron cilesi dhe siguri per familjen tuaj .
Rezidenca ndodhet ne nje pozicion gjeografik strategjik ku lidhen akset kryesore te Tiranes qendren dhe daljen nga qyteti, prane 21 Dhjetorit .

MUNDESI KREDITIMI DERI NE 70 % TE VLERES !

Cmimi nga 82.365 euro , behet 79.500 euro
PAGUAJ 30% TE VLERES , DIFERENCEN ME KESTE PER 2 VJET


Per me shume informacion 069 4017175

Cel. : 0694017175
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »