SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet apartament nga EDIL AL 83 m² godina luksoze ETC
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
83 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132002
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET APARTAMENT 1+1 NE GODINEN ETC KATI 11 ME PAMJE FANTASTIKE TE TIRANES !!

Ne nje nga Godinat me Lluksoze te Tiranes ndertuar nga firma prestigjoze Edial Al shitet apartament 83.4 m² . Apartamenti ka shperndarje si me poshte :

1 Dhoma Gjumi
Soxhorno
Ambjent Gatimi me vete
1 Tualet
Ballkon


Per te marre oferten tuaj dhe per me shume informacion telefononi :

Mob.0694017175

Cel. : 0694017175
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »