SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor
ID e produktit :
132003
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet lokali me qera me siperfaqe 70m2 të shfrytëzueshme.
Lokal i gatshëm për shfrytëzim dhe i pershtatshëm për veprimtari të ndryshme .
Posedon infrastrukturë të plotë dhe vendparking të mjaftueshëm.
Gjendet në rrugën qarkore (afër tregut të veturave).
Qeraja mujore sipas marrëveshjës.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »