SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet nga EDIL AL , apartament 3+1 Kopshti Zoologjik ,Kompleksi Syri i Liqenit
Çmimi :
€326,196.00
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
251 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
132004
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Apartament tek Syri i Liqenit prane liqenit artificial
3 Dhoma Gjumi
Soxhorno me oxhak
Ambjent gatimi
3 Tualete
Super organizim te dhomave
Siperfaqe 250.92 m² cmimi 1300 euro
Syri i liqenit është një ndërtesë luksoze banimi. Me një pamje fantastike mbi liqenin artificial të Tiranës, ndertim dhe cilesise superior , hapësira të ndriçuara dhe të bollshme Standarte të larta në ndërtim.Ngrohje-ftohje qëndrore. Hapësirë për studio dhe dhoma garderobe. Parket druri për ngrohtësinë e dhomave tuaja. Ambient ndenjie me oxhak funksional.


Cel. : 0694017175
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »