SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 lokale me qira ne Prishtinë, Emshir | M1
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:10
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
132005
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohen dy lokale me qira ne Emshir afer UBT-së, te ndara nga 50m2, si dhe hapsir pargingu te perbashket per 4 vetura,
Lokalet janë te pershtatshme per çdo vepremtari.
Çmimi: 200€/muaji per lokal

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 57, afer Hotel Grand Prishtina
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »