SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:05
ID e produktit :
132007
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet kati përdhes i shtepisë me qera me siperfaqe 65m2 të banueshme.
Posedon dy dhoma dhe një banjo.
Dyshemeja e tëra pllaka.
Gjendet në rrugën qarkore (afër tregut të veturave).
Qeraja mujore sipas marrëveshjës.

Kurseni kohen duke kerkuar me te miren per familjen tuaj.
Mund te na kontaktoni ne :
Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801
Email: info@amsa-ks.com
Adresa:Haki Myderizi
(afer postes se vogel)
Gjilan 60000
www.amsa-ks.com 
Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »