SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tirane, shes apartament 1+1 , 2+1 , 3+1 ME HIPOTEKE (Liqeni i Thate)
Çmimi :
€55,420.00
Kategoria :
Postuar :
26 Qershor '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
132008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Standart Tirane, shes apartamente (Liqeni Thate)
Zona/Rruga : Kompleksi Gjelberimi

Kompleski buze liqenit te Thate ne mes te natyres se gjelbert ndertuar nga firma prestigjoze Edil Al .

Shiten Apartamente cilsore 1+1, 2+1, 3+1, ne zonen me te gjelberuar dhe me te qete te TiranesApartament 65.2 m² 1 Dhome gjumi + Soxhorno + Ballkoni shume mire i organizuar Cmimi 55 420 Euro

Apartament 99.57 m² 2 Dhoma gjumi + Soxhorno + 2 Tualete + Balloni kati i 2 Cmimi 84 634 Euro

Apartament 109 m² 2 Dhoma gjumi + Soxhorno + 2 Tualete + Balloni kati i 2 Cmimi 92 650 Euro


Apartament 131.3 m² 3 Dhoma gjumi + Soxhorno + 2 Tualete + 2 Ballone kati i 2 Cmimi 111 ,605 Euro

Apartament 126.4 m² 3 Dhoma gjumi + Soxhorno + 2 Tualete + 2 Ballone kati i 3 Cmimi 107,440 EuroTELEFONO PER TE MARR OFERTEN TENDE !


Zyra Shitjes Edil Al
Rr.Perlat Rexhepi pas presidences
Cel. : 069 40 40 923 /069 40 22 660 /0694017175

www.edilal.com 
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »