SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Oferte !! Shitet apartament 2+1 kompleksi gjelbrimi, me HIPOTEKE
Çmimi :
€79,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:18
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
99 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pushimore, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
132010
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
OFERTE !! SHITET APARTAMENT TEK KOMPLEKSI GJELBERIMI ME HIPOTEKE

Apartamenti eshte i mire organizuar kuadratik , me siperfaqe 99.5m², i ndodhur ne katin e 3 nga toka , orientimi i favorshme me drite dhe diell , me hipoteke .

Vetratat e apartamentit jane me dopjo xham me grille, 2 tualete nje per dhomat e nates dhe nje per ambientin e dites, njeri nga tualetit eshte i paisur me vaske dhe te gjitha hidrosanitaret e tjera porcelani ngjyre te bardhe,

OFERTE PER VETEM 79 700 EURO !!

Per me shume informacion kontaktoni:

0694017175
ermira.brozi@edilal.com

Cel. : 0694017175
Informata rreth publikuesit
EDIL AL
0694040923
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »