SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESË ME QIRA TE SANTEA
Çmimi :
€320.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:34
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
ID e produktit :
132012
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet banesa me qira e cila gjendet në qytetin : Prishtinë , lagje : Santea , kati : Tretë ( III ).
Banesa posedon : Dy dhoma gjumi ,salloni me kuzhinë , koridori , dy banjo dhe ballkoni .
Çmimi : 320 €
Tel : 044 260 024
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »