SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE AGENCY BANESA NË SHITJE FUSHË KOSOVË
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:57
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
132013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e cila gjendet në qytetin : Fushë Kosovë (afër policis ) , kati : Shtatë ( VII ), sipërfaqja : 85.83 m² .
Banesa posedon : Dy dhoma , salloni me kuzhinë , koridori , banjo , shpajz dhe ballkon .
Çmimi : 450 € m²
Tel : 044 300 089
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »