SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 70m2 në Qendër-Sheshi Zahir Pajaziti.
Çmimi :
€175,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:04
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
132014
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet lokali 70m2 në Qendër-Sheshi Zahir Pajaziti.
Lokali gjendet në Qendër, afër Sheshit Zahir Pajaziti, ngjitur me Down Town, është tërësisht I renovuar si dhe I lëshuar me qira dhe ne dokumente ka 43m2.
Lokali është shum i përshtatshëm për çdo veprimtari biznesi.
Ngrohje qëndrore me Termokos, Alarm, Dere me Dirigjues etj.

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
049/636-333 ; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »